Huviringid 2022/2023. õppeaastal


1. klasside koor         algab 12. septembril

Koht: B-328

Juhendaja: Kristel Tikk

  • E 12.20    


Mudilaskoor  2.–4. klass     algab 12. septembril

Koht: lauluklass  

Juhendaja: Anneli Koppel

  • E ja T 13.15      


Poistekoor  2.–8. klass       algab 12. septembril

Koht: B-328

Juhendaja: Kristel Tikk 

  • E ja T 13.15 (2.–4. kl)
  • T 8.15 (5.–8. kl)

    

Lastekoor (5.–9. klass)      algab 13. septembril

Koht: lauluklass  

Juhendaja: Anneli Koppel 

  • T ja N 8.15

 

Rahvatants 3.a kl         algab 14. septembril

Koht: aula

Juhendaja: Kristel Tikk 

  • K 14.05
  • N 13.15

 

Rahvatants 7.b kl         algab 16. septembril

Koht: aula

Juhendaja: Kristel Tikk

  • R 14.05     

 

Matemaatika nutikate ring 4.–9. kl  algab 12. septembril
Koht: A-209
Juhendaja: Pirgit Palm

  • E 14.05

 

Näitering  2.–4. klass        algab 13. septemril
Koht: aula
Juhendaja: Iiri Saar          

  • T 14.05

 

Male 2.–6. klass                                           algab 15. septembril

Koht: A-308                                      

Juhendaja: Rain Lõpp

  • N 14.05



Tasulised huviringid

 

Tantsuring 1.–5. kl   (LULU Tantsukool)   algab 12. septembril
Koht: aula
Juhendaja: Ketlin Mõttus

  • E ja N 14.05–15.00   


Judo 2.–9. kl (Judoklubi DO)        algab 8. septembril
Koht: A-korpuse spordisaal
Juhendaja: Andres Põhjala

Kuni aasta lõpuni (dets 2022) tasuta

  • T ja N 15.00–16.30                


Korvpall 1.-3. klass             algab 20. septembril

Koht: võimla                                
Juhendaja: Rait Aviste

  • T ja N 15.00
Täpsem info: https://rocktartu.ee/school/tartu-descartesi-kool/


Dronootika Erahuvikool    

 

Lisainfo:  www.dronootika.com

Registreerumine https://forms.gle/pDAFfzjb3UY98ssa9                 

 

Legoring  1.–4. kl                                                     algab 7. septembril                            

Koht: B-221

Juhendaja: Seiu Muru

  • K 13.30–14.15

 

Robootika  1.–4. kl                                                   algab 7. septembril                            

Koht: B-221

Juhendaja: Seiu Muru

  •  K 14.20–15.05 

 

Robootika  1.–4. kl                                                   algab 7. septembril                            

Koht: B-221

Juhendaja: Seiu Muru

  • K 15.10–15.55

 

Kokandus  1.–4. kl                                                   algab 7. septembril                            

Koht: B-221

Juhendaja: Seiu Muru

  • K 16.30–18.00